http://stalco.net.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/rotator.r05gk-is-88.jpglink
http://stalco.net.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/rotator.r01gk-is-88.jpglink
http://stalco.net.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/rotator.r02gk-is-88.jpglink
http://stalco.net.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/rotator.r03gk-is-88.jpglink
http://stalco.net.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/rotator.r04gk-is-88.jpglink
«
»
m01 m01 m01 m01 m01

 


Witamy w Stalco Sp. z o. o.


Firma Stalco Sp. z o. o. powstała w 2007 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem świadczącym usługi remontowo-budowlane na terenie całego kraju. Specjalizujemy się przede wszystkim w pracach związanych z aranżacją i wykończeniem wnętrz. Innowacyjne zabudowy szklane wykonywane przez naszą firmę są niezwykle eleganckim i jednocześnie praktycznym rozwiązaniem do wnętrz mieszkalnych, biurowych oraz przestrzeni o charakterze usługowym. Dostępne w naszej ofercie konstrukcje szklane umożliwiają zorganizowanie dowolnej przestrzeni w prosty sposób.

Poza niezwykłą elegancją i nowoczesnym wyglądem charakteryzują się także solidnością i trwałością. Szklane ściany działowe są także doskonałym rozwiązaniem, przy konstruowaniu reprezentacyjnych i stylowych pomieszczeń biurowych czy sal konferencyjnych. Ścianki szklane w wyszukany sposób rozgradzają przestrzenie, zachowując przy tym niezwykłe wrażenie przestrzenności. Ponadto są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki zastosowaniu szkła hartowanego..

W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały i technologie, jednocześnie korzystając z tradycyjnych sprawdzonych metod. Jednak za każdym razem dobieramy je tak, by sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, przy jednoczesnym rygorystycznym przestrzeganiu wszystkich zasad i atestów bezpieczeństwa oraz sztuki budowlanej.

Głównym zadaniem naszej firmy, jakie każdego dnia staramy się realizować, jest kompleksowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, poczynając od fazy uzgodnień i projektu, poprzez wykonawstwo i wykończenie, aż do końcowego dopracowania wykonań oraz montażu poszczególnych elementów wyposażenia.

Współpracujemy z największymi inwestorami i deweloperami w regionie, jesteśmy ważnym podwykonawcą dla takich firm jak m. in. Echo Investment, Skanska, Barlinek, Rovese, dla których realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

 

PARTNERZY

partnerzy

 

 

 


 

stalco-loga-ue